Літній відпочинок в Закарпатті - це піші прогулянки в ліс за грибами, ловля форелі, катання на велосипедах, для любителів адреналіну- рафтинг по річці Тиса, екстрим на квадроциклах в горах ібагато іншого.

Зимовий відпочинок в Карпатах теж не менш привабливий- це і катання на лижах, на ковзанах, санях.
Відпочинок в Карпатах в будь-яку пору року буде цікавим і захоплюючим як для сімей з дітьми, так і для великих і маленьких компаній друзів.

Здоров’я 
Санаторій «Синяк» з усіх сторін оточений горами і розміщений у чарівному куточку лісистих Карпат на висоті 420-450м над рівнем моря.
Санаторій спеціалізується на лікуванні захворювань опорно-рухового апарату, кістково-м’язової та нервової системи. Бювет з сірководневою мінеральною водою та гідрокарбонатно-натрієвою «Поляна Купель» знаходяться на відстані – 25 км.
Головним лікувальним фактором курорту є Синяцька сірководнева вода.


Зимовий відпочинок в Карпатах 
Карпати славляться зимовим відпочинком. Відпочинок в закарпатті взимку- це катання на лижах, санках, ковзанах, снігоходах.
Траси- лижна траса №1, протяжність 1200м. Траса №2, протяжність 950м. Траса для початківців, протяжність 400м.


Екскурсії
На екскурсіях по Закарпаттю Ви познайомитесь з об’єктами національної спадщини: замки Закарпаття, гірське озеро «Синевир», долина нарцисів, водоспад «Шипіт»; термальні джерела, чани ( де Ви будете купатись в чані на розкладеному багатті, а потім- пригати в гірську річку), дегустація місцевих вин; господарства де розводять форель, страусів, диких кабанів, оленів).
Ви отримаєте незабутні враження від відпочинку в Карпатах, від його зелених лісів, гірських річок, кришталево чистого повітря, історії Закарпаття, якщо зупинити вибір на приватній садибі «Кришталева Вода». Тут чекає на Вас тепло, затишок і привітний прийом.